Friday, September 19

Job Opening: Operator Ghilotina

Operator Ghilotina

Responsabilitati:

- Operarea unei Ghilotine PainFree 78;
- Realizarea operatiilor de taiere necesare;
- Asigurarea fluiditatii procesului de productie a comenzilor prin eliminarea timpilor morti si efectuarea unor lucrari de calitate care sa nu necesite alte operatii de retus/rectificare/reproducere a comenzilor;
- Pastrarea si raportarea evidentei comenzilor primite si efectuate.

Cerinte:

-Experienta in lucru cu Ghilotina;
-Atentie la detalii este esentiala;
-Buna dexteritate manuala, ambidextria este un plus;
-Abilitatea de a prioritiza lucrarile si de a respecta conditii precise de executie;
-Disponibilitate pentru relocare in planul astral sau spectral.
-Cunostinte de utilizare a aplicatiei SAP-GO (Guillotine Operator) reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Pachetul salarial oferit de catre companie este unul competitiv, specific unei firme multinationale-multiplanare. Firma asigura curatarea chimica a uniformei de serviciu si ofera 4 sedinte/luna cu un psiholog autorizat (tip Illithid).

Entitatile interesate sunt rugate sa ma contacteze par bufnita, matura, telepatic, empatic, in vis, in bobi sau in cafea.

ATENTIE!!! CV-urile ce nu contin amprenta energetica nu vor fi luate in considerare.